Ο Πρύτανης του Πολυτεχνείου Κρήτης Καθηγητής Βασίλειος Διγαλάκης και ο Κοσμήτορας της Σχολής ΗΜΜΥ Καθηγητής Απόστολος Δόλλας, καλωσόρισαν τους πρωτοετείς φοιτητές του ακαδημαϊκού έτους 2017-2018:
https://www.youtube.com/watch?v=sWH6zXLxKzc
Ο Πρύτανης του Πολυτεχνείου Κρήτης Καθηγητής Βασίλειος Διγαλάκης και ο Κοσμήτορας της Σχολής ΗΜΜΥ Καθηγητής Απόστολος Δόλλας, καλωσόρισαν τους πρωτοετείς φοιτητές του ακαδημαϊκού έτους 2017-2018:
https://www.youtube.com/watch?v=sWH6zXLxKzc